تمام مواردی که باید از دستگاه دایکات پینگ پنگی بدانید:

دستگاه دایکات پینگ پنگی در ابعاد مختلف با توان تولید ساعتی 1500 ضرب به صورت دستی و نیمه اتومات و اتومات کار می‌کند، که زمان حرکت قالب و زمان ایست قالب برای اپراتور قابل تنظیم است.‌
برای تولید جعبه پیتزایی، شیرینی، کارتن های بزرگ مانند: کارتن تلویزیون و کارتن‌های که اشکال هندسی خاصی را دارد تولید می‌گردد.

روی میز دستگاه قالب قرار گرفته مقوا یا کارتن یا جعبه توسط دستگاه حرکت می‌کند و از بین دو غلتک که زیری از جنس آهنی و بالایی جنس پی وی سی یا په په می‌باشد
توسط فشار روی قالب فشرده شده و شکل جعبه یا کارتن مورد نظر را تولید می‌کند.

بعضی جعبه‌های که اندازه کوچکی داشته باشند روی قالب به صورت چندتایی نصب شده و با هر حرکت رفت و برگشت، تعدادی بیش از یک یا چند جعبه را تولید می‌کند.
همچنین لازم به ذکر است که زمان حرکت و ایست دستگاه دایکات پینگ پنگی توسط تایمر قابل تنظیم می‌باشد. پیشنهاد ما این است که در مورد ویژگی‌های دستگاه دایکات فکی نیز مطالعه کنید.

دستگاه دایکات پینگ پنگی
نمای جلویی از دستگاه

حرکت قالب توسط تسمه‌های نقاله که از جنس مرغوب می‌باشد، حرکت داده می‌شود و در اصل خود دستگاه دایکات پینگ پنگی این کار را انجام می‌دهد.
فقط جهت ورق گذاری و برداشت، انجام کار توسط خود اپراتور انجام پذیر است. ضمنا در طراحی و ساخت غلتک‌ها از یاتاقان‌های مرغوب استفاده شده که قابل گریس کاری می‌باشد.

دستگاه دایکات نه فقط برای جعبه و کارتن سازی ساخته شده است بلکه برای تولید طلق، زیره کفش، واشرهای سرسیلندری فیبریفپازل، رودربی ماشین که ازجنس فیبر می‌باشد، استفاده می‌شود.

نکته: غلتک په په در این دستگاه با قطری حدودا 4 سانت می‌باشد که قابل تراش است.

 

دستگاه دایکات پینگ پنگی
نمایی از پشت این دستگاه

بعد از گذشت یک یا چند سال درصورت ناهموار شدن از روی آن تراشیده شده و مثل روز اول صاف و هموار می‌گردد. همه‌ی قسمت‌های این ماشین به صورتی طراحی شده است که به آسانی قابل تعمیر و تعویض قطعه باشد و حتی نیازی به متخصص نیست.

خدماتی که تیم صدرا ماشین برای دستگاه دایکات پینگ پنگی ارائه می‌کند:

  • ضمن داشتن 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش جهت آسان بودن در تعمیر و راه اندازی دستگاه مدنظر قرار گرفته شده است.
  • دستگاه دایکات ضمن در آوردن انواع اشکال هندسی و خاص مانند کارتن ججه ای که سوراخ های گرد و بیضی را دارد چون توسط تیغ برش و خط خورده می‌شود بسیار کار تمیز و بدون پیلیسه و زایعه‌های اضافی تولید می‌شود.
  • تسمه‌های نقاله تسمه‌های گیربکس که 4 و 5.5 اسب می‌باشد قابل رگلاش و به راحتی قابل تعویض می‌باشد.
  • تمامی این خدمات توسط این شرکت انجام می‌گردد، ولی باز هم طوری طراحی شده است که شرکت خریدار بتواند به راحتی انجام دهد.